Charter v Grécku a Chorvátsku

Ponúkame prenájom lodí a kapitána podľa Vašich individuálnych prianí a možností

Dovolenka na námornej jachte

PRE DOVOLENKÁROV       Láka Vás atraktívna dovolenka na plachetnici alebo motorovej jachte? Už ste unavení z preplnených pláží, husto nastavaných slnečníkov a rezortov, ktoré vyzerajú všetky rovnako? Chcete byť každý deň na inom romantickom mieste, tichej zátoke alebo prístave s nábrežím kde je množstvo reštaurácií a barov? Ale nemáte námornú prax, skúsenosti a povolenia? Ponúkame Vám vyhľadanie vhodnej lokality, lode, termínu ako aj službu skúseného skippera (kapitána), ktorý Vám ukáže krásy jachtingu a dovedie loď tam kde budete chcieť.

PRE JACHTÁROV S LIMITOVANÝMI SKÚSENOSŤAMI        Ste začínajúci jachtár ale viete, že ešte potrebujete zbierať skúsenosti? Ponúkame Vám výber vhodnej lode, správnej lokality ako aj pomoc skippera. Môžete riadiť loď ako kapitán a zároveň budete mať vedľa seba skúseného jachtára, ktorý poradí a pomôže.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP         Radi Vám poradíme. Na úvod si vyjasníme čo naozaj od dovolenkovej plavby očakávate. Chcete ísť s kamarátmi, rodinou, deťmi? Nájdeme vhodnú loď podľa Vášho rozpočtu. Od luxusnej jachty až po staršie osvedčené a lacnejšie plachetnice. Spolu vyberieme lokalitu, ktorá bude najviac odpovedať Vašim predstavám. Počas plavby sa prispôsobíme tomu ako to prežívate a čo sa Vám páči. Môžete zažiť ozajstný jachting s náklonom lode a hrou s vlnami a vetrom, romantiku kotvenia a kúpania sa v osamelých zátokách, večere v historických prístavoch a marinách,…Ten kto skúsil dovolenku na jachte sa už nechce vracať späť do rezortov, hotelov, špinavých pláží, hluku a stresu. 

                                                     Jachting nie je pre nás zdrojom zárobku. Je to hobby, koníček a tak k Vašim plavbám aj pristupujeme a budeme veľmi radi ak splníme Vaše očakávania.